Ledus gladiatori

Dalībnieku saraksts / Treniņu apmeklējums

Šeit ir pieejams "Ledus gladiatoru 2016./2017" dalībnieku saraksts, visu skolu komandas, sadalītas pa klašu divīzijām. Te būs iespējams sekot līdzi katras komandas treniņu apmeklējumam.
Treniņu norises laikus Vidzemes Olimpiskajā centrā iespējams saskaņot pa tālr +371 29878192 

4. klašu divīzija

Nr. Komanda 1. treniņš 2. treniņš 3. treniņš Priekšsacīkstes Fināls
1. Blomes pamatskola 4. kl. + + + 16:36.56  
2. Priekuļu vidusskola 4.a. kl. + + + 17:38.06  
3. Priekuļu vidusskola 4.b. I kl. + + + 20:28.91  
4. Priekuļu vidusskola 4.b. II kl. + + + 15:19.78  
5. Raunas vidusskola 4. lk + + + 14:31.62 14:11.93
6. Smiltenes vidusskola 4.c. kl. + + + 14:03.16 12:18.28
7. Stalbes vidusskola 4. kl.
8. Valmieras 5. vidusskola 4. kl.
9. Valmieras sākumskola 4.d. kl + + + 12:04.79 12:09.53
10. Valmieras sākumskola. 4.c. kl. + + + 14:46.88  
11. Valmieras Pārgaujas sākum.sk. 4.a. kl. I + + + 16:49.91  
12. Valmieras Pārgaujas sākum.sk. 4.a. kl. II + + +    
13. Valmieras Pārgaujas sākum.sk. 4.c. kl. I + + + 14:36.45 13:12.73
             

 

 5. klašu divīzija

Nr. Komanda 1. treniņš 2. treniņš 3. treniņš Priekšsacīkstes Fināls
1. Alojas Ausekļa vidusskola 5. kl. + + + 13:22 12:25
2. Alojas Ausekļa vidusskola 5. kl. + + +  
3. Burtnieku Ausekļa pamatskola 5. kl. + + + 18:00  
4. Cēsu Pilsētas vidusskola 5.a. kl. + + + 14:36  
5. Valmieras sākumskola 5.b. kl. + + + 13:48 12:31
6. J.Endzelīna Kauguru pamatskola 5. kl. + + + 14:39  
7. Valmieras Viestura vidusskola 5.c. kl. + + + 13:43 12:54
8. Matīšu pamatskola 5. kl. + + + 12:42 11:02
9. Priekuļu vidusskola 5.a. kl. I + + + 14:52  
10. Priekuļu vidusskola 5.a. kl. II + + +  
11. Mazsalacas vidusskola 5. kl I + + + 13:53 13:10
12. Mazsalacas vidusskola 5. kl. II + + +  
13. Raunas vidusskola 5. kl. + + + 14:12  
14. Rūjienas vidusskola 5.b. kl.  + + + 14:03 14:03
15. Staiceles vidusskola 5. kl. + + + 15:18  
16. Stalbes vidusskola 5. kl. + + +  
17. Straupes pamatskola 5. kl.  + + + 16:16  
18. Strenču novada vidusskola 5. kl. + + +  
19. Valmieras 5. vidusskola 5. kl. + + + 14:03 13:17
20. Valmieras Pārgaujas sākum.sk. 5. b. kl. + + + 14:24  
21. Valmieras sākumskola 5.d. kl. + + + 13:48 12:40
22. Smiltenes ģimnāzija 5. kl.  + + + 14:47  
23. Valmieras Pārgaujas sākum. sk. 5. c. kl + + + 15:59  
             

 

6. klašu divīzija

Nr. Komanda 1. treniņš 2. treniņš 3. treniņš Priekšsacīkstes Fināls
1. Alojas Ausekļa vidusskola 6. b. kl. + + + 14:20.85  
2. Alojas Ausekļa vidusskola 6. kl. + + + 13:48.39  
3. Blomes pamatskola 6. kl. + + + 12:46.11 13:23.76
4. Burtnieku Ausekļa pamatskola 6. kl. + + + 13:41.66  
5. Mazsalacas vidusskola 6.kl. I + + + 14:23.30  
6. Mazsalacas vidusskola 6.kl. II + + +  
7. Naukšēnu novada vidusskola 6. kl. + + + 11:18.84 11:24.32
8. Pāles pamatskola 6. kl. + + + 13:06.44 11:48.32
9. Priekuļu vidusskola 6. a. kl. + + + 15:07.56  
10. Raunas vidusskola 6. kl. + + + 11:57.12 12:05.72
11. Rubenes pamatskola 6. kl. + + + 15:30.59  
12. Rūjienas vidusskola 6. a. kl. + + + 16:20.25  
13. Rūjienas vidusskola 6. b. kl. + + + 13:43.60  
14. Staiceles vidusskola 6. kl. I + + + 14:33.63  
15. Staiceles vidusskola 6. kl.II + + +  
16. Stalbes vidusskola 6. kl. + + + 15:09.94  
17. Straupes pamatskola 6. kl.  + + + 17:00.20  
18. Strenču novada vidusskola 6. kl. + + + 14:18.13  
19. Trikātas pamatskola 6. kl. + + + 16:27.74  
20. Valmieras 5. vidusskola 6. kl. + + + 14:01.22  
21.  Valmieras sākumskola 6. a. kl  + + + 12:42.84 12:35.41
22.  Valmieras sākumskola 6. b. kl. + + + 12:43.64 11:34.70
23. Valmieras sākumskola 6. c. kl. + + + 13:02.21 11:23.06
24. Valmieras sākumskola 6. d. kl.  + + + 13:09.06  
25. Smiltenes ģimnāzija 6. kl. + + + 13:46.13  
26. Rencēnu pamatskola 6. kl. + + + 16:07.13  
27. Limbažu sākumskola. 6. kl.  + + + 12:02.75 10:39.90
             

 

7. klašu divīzija

Nr. Komanda 1. treniņš 2. treniņš 3. treniņš Priekšsacīkstes Fināls
1. Cēsu Pilsētas vidusskola 7. kl. + + + 12:56.56 12:04.56
2. Limbažu novada ģimnāzija 7. kl. I + + + 11:59.00  
3. Limbažu novada ģimnāzija 7. kl. II + + + 13:28.23 11:09.79
4. Mazsalacas vidusskola 7. kl. + + + 13:58.73  
5. Naukšēnu novada vidusskola 7. kl. + + + 11:12.84 10:29.72
6. Priekuļu vidusskola 7. a. kl. I + + + 12:12.38 10:32.53
7. Priekuļu vidusskola 7. a. lk. II + + + 18:00.05  
8. Priekuļu vidusskola 7. b. kl. I + + + 12:20.00 11:40.00
9. Priekuļu vidusskola 7. b. kl. II + + +  
10. Raiskuma internātpamatskola 7. kl. + + + 14:40.66  
11. Raunas vidusskola 7. kl. + + + 13:01.51 12:39.00
12. Rūjienas vidusskola 7. a. kl. + + + 14:22.63  
13. Rūjienas vidusskola 7. b. kl.  + + + 12:52.00 12:48.40
14. Straupes pamatskola 7. kl. + + + 17:21.65  
15. Valmieras 5. vidusskola 7. kl. + + + 15:36.65  
16. Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija 7. b. kl.  
17. Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija 7. c. kl. + + + 17:22.65  
18. Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 7. d. kl. + + +  
19. Valmieras Viestura Vidusskola 7. c. kl. + + + 12:42.79 11:17.50
20. Liepas vidusskola 7. kl.          

 

8. klašu divīzija

Nr. Komanda 1. treniņš 2. treniņš 3. treniņš Priekšsacīkstes Fināls
1. Priekuļu vidusskola 8. kl. + + + 12:59.13  
2. Blomes pamatskola 8. kl. I + + + 12:37.91  
3. Blomes pamatskola 8. kl. + + +  
4. Burtnieku Ausekļa pamatskola 8. kl. + + + 10:46.75 09:58.11
5. Jura Neikena Dikļu pamatskola 8. kl. + + + 14:10.13  
6. J.Endzelīna Kauguru pamatskola 8. kl. + + +  
7. Limbažu novada ģimnāzija 8. kl. I + + + 11:10.46 11:49.34
8. Limbažu novada ģimnāzija 8. kl. II  
9. Mazsalacas vidusskola 8. a. kl. + + + 13:14.05  
10. Raunas vidusskola 8. kl. + + + 12:20.78 10:42.21
11. Rūjienas vidusskola 8. a. kl. + + + 11:10.41 11:17.45
12. Valmieras 5. vidusskola 8. kl.  
13. Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija 8. c. kl. + + + 12:26.69  
14. Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 8. a. kl. + + + 10:50.18 10:51.23
15. Vijciema pamatskola 8. kl. + + + 11:15.88 10:33.68
16. Valmieras Valsts ģimnāzijas  8. b. kl. + + + 10:12.19 10:10.54
17. Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija 8. a. kl. + + + 11:55.32 11:12.63
             

 

 

SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs",
Rīgas iela 91, LV-4201, Valmiera
Telefons: +371 64233401,+371 64220660
e-pasts: info@voc.lv

Valmieras komandas

bkvalmiera_logo_big     b_FK_Valmiera   vhk   vfk

Partneri

elektrum   LOK logo - apstiprinatais - ar Pantone   valmiera-iisais

© 2015, Vidzemes Olimpiskais centrs

Augšā