Ledus gladiatori

Ledus Gladiatoru 2016/17 Finālsacensību grafiks

Straujiem soļiem tuvojas februāra noslēgums, kā arī Ledus gladiatori 2016/17 lielie fināli. Ir pienācis īstais brīdis salīdzināt un novērtēt pirmkārt pašiem sevi un savu individuālo slidošanas prasmju izaugsmi, kā arī klases komandas savstarpējo sadarbību.

Atgādinām, ka ierodoties uz finālsacensībām:

– jāierodas 20-25 min pirms sava slidojuma

– jāveic dalības maksa par inventāru

– info centrā jānodod komandas pieteikums ja tās sastāvs ir mainījies, ja nē jāapstiprina komandas dalība finālsacensībās.

– jāsaņem uzdevumu kartiņa, kuru būs jāaizpilda aktivitātēs universālajā sporta spēļu zālē.

– Komanda saņem inventāru (slidas, ķiveres) un  pēc instruktoru uzaicinājuma veic iesildīšanos 5-6 min kā parasti.

– Slidojumos komandas veic kopā 3 stafetes : 

1.Sadarbība – bez laika kontroles

2.Tehnika – ar laika kontroli

3. Pretstafete – ar laika kontroli (komandām jau iepriekš "jāsadala" dalībnieki kuri 5 slidos no pretējās puses, lai sacensību dienā tas ir skaidrs)

Abās stafetēs uzrādītos laikus tiesneši summē un fiksē komandas rezultātu.

Par  nepareizi veiktu stafešu elementu/šķērsli komanda saņem 10  soda sekundes.

Par inventāra tīšu bojāšanu komanda saņem 1 soda minūti.

Par pretinieka ietekmēšanu vai nekorektu uzvedību laukumā komanda var tikt izslēgta no dalības sacensībās.

A un B finālu slidojumu dalībnieku sastāvu tiesneši nosaka pēc iepriekš stafetēs uzrādītājiem rezultātiem.

A finālā slido 1.- 4. ātrākās komandas pēc uzrādītajiem rezultātiem, B finālā slido komadas, kas uzstādijušas 5.-8. rezultātus.

7.klašu divīzija 20.02.2017 (18 komandas)      

 NR.

Slidojums

1.celiņš

2.celiņš

3.celiņš

4.celiņš

1.

8:45 – 9:15

Valmieras Viest. vsk. 7.c

Valmieras 5. vsk. 7.kl.

Valmieras Pārg. ģ. 7.d

 

2.

9:30 – 10:00

Raunas vsk. 7. kl.

Straupes pamatsk. 7. kl.

Cēsu Pilsētas vsk. 7. kl.

 

3.

10:15 – 10:45

Priekuļu vsk. 7.a I

Priekuļu vsk 7.a II

Priekuļu vsk 7.b I

Priekuļu vsk. 7.b II

 

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

4.

11:00 – 11:30

Raiskuma intern.sk. 7. kl.

Valkas J.Cimzes ģ. 7.c

Rūjienas vsk 7.a

Limbažu nov. ģ. 7.kl. I

5.

11:45 – 12:15

Mazsalacas vsk. 7. kl.

Limbažu nov. ģ. 7. kl. II

Naukšēnu nov. vsk. 7. kl.

Rūjienas vsk. 7.b kl.

 

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

6.

12:30 – 12:50

B FINĀLS (5.- 8.v)

B FINĀLS (5. – 8.v)

B FINĀLS (5.- 8.v)

B FINĀLS (5. – 8.v)

7.

13:05 – 13:25

A FINĀLS (1.- 4.v)

A FINĀLS (1.- 4.v)

A FINĀLS (1.- 4.v)

A FINĀLS (1.- 4.v)

 

13:40 – 14:00

APBALVOŠANA

APBALVOŠANA

APBALVOŠANA

APBALVOŠANA

 

 

 

 

5.klašu divīzija 21.02.2017 ( 22 komandas)

NR.

Slidojums

1.celiņš

2.celiņš

3.celiņš

4.celiņš

1.

8:45 – 9:15

Valmieras 5.vsk 5. kl.

Valmieras P. sāk.sk. 5. b

Valmieras sāksk. 5.d

Valmieras Viest. vsk 5.c

2.

  9:30 – 10:00

Valmieras sāksk. 5.b

Smiltenes vsk. 5. kl. 

Valmieras P. sāk.sk. 5.c

Burtnieku Aus.p.sk.5.kl.

3.

10:15 – 10:45

Priekuļu vsk 5.a I

Raunas vsk. 5. kl.

Priekuļu vsk. 5.a II

Strenču nov. vsk. 5. kl

 

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

4.

11:00 – 11:30

Cēsu p. vsk. 5.a. kl.

Rūjienas vsk. 5.b. kl. 

Matīšu pamtsk. 5. kl.

Stalbes vsk. 5. kl.

5.

11:45 – 12:15

 

J.E. Kauguru p.sk.5. kl.

Straupes pamatsk. 5. kl. 

Mazsalacas vsk.5.kl. II

6.

12:30 – 13:00

Mazsalacas vsk.5.kl.I

Staiceles vsk. 5. kl.

Alojas Ausekļa vsk. 5. kl.

 

 

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

7.

13:15 – 13:35

B FINĀLS (5. – 8.v)

B FINĀLS (5. – 8.v)

B FINĀLS (5. – 8.v)

B FINĀLS (5. – 8.v)

8.

13:50 – 14:10

A FINĀLS (1. – 4.v)

A FINĀLS (1. – 4.v)

A FINĀLS (1. – 4.v)

A FINĀLS (1.- 4.v)

 

14:25 – 14:45

APBALVOŠANA

APBALVOŠANA

APBALVOŠANA

APBALVOŠANA

 

 

 

 4.klašu divīzija, 8.klašu divīzija 22.02.2017 ( 27 komandas)

NR.

Slidojums

1.celiņš

2.celiņš

3.celiņš

4.celiņš

1.

8:45 – 9:15

Valmieras P.s.sk.4a I

Valmieras P.s.sk.4.c I

Valmieras P.s.sk.4.a II

Valmieras s. sk. 4.c

2.

  9:30 – 10:00

Stalbes vsk. 4. kl.

Valmieras sākumsk. 4.d

Smiltenes vsk. 4.c

Raunas vsk. 4. kl.

3.

10:15 – 10:45

Priekuļu vsk. 4.b II

Blomes pamatsk. 4. kl.

Priekuļu vsk. 4.a

Priekuļu vsk. 4.b I

 

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

4.

11:00 – 11:20

FINĀLS 4.KL (1.- 4.v)

FINĀLS 4.KL (1.- 4.v)

FINĀLS 4.KL (1.- 4.v)

FINĀLS 4.KL (1.- 4.v)

 

11:50-12:15

APBALVOŠANA 4.kl.

APBALVOŠANA 4.kl.

APBALVOŠANA 4.kl.

APBALVOŠANA 4.kl.

5.

11:35 – 12:05

Rūjienas vidusskola 8.a

Blomes pamatsk. 8.kl. I

Burtnieku Aus p. sk. 8.kl.

Blomes pamatsk. 8. kl. II

6.

12:20 – 12:50

Valmieras v. ģimn.  8.b

Limbažu nov.ģimn.8.kl.I

Valmieras P. ģimn. 8. a.

 

 

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

7.

13:05 – 13:35

Mazsalacas vsk. 8. a.

Priekuļu visk. 8. Kl.

Vijciema pamatsk. 8. kl.

Valkas J. Ci. ģimn 8. a

8.

13:50 – 14:20

Raunas vsk. 8. kl.

J.N. Dikļu p.sk. 8. kl.

J.E. Kauguru p. sk. 8. kl.

Valkas J.C. ģimn. 8. c

 

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

9.

  14:35 – 14:55

 B FINĀLS (5.- 6.v)

B FINĀLS (5.- 6.v)

B FINĀLS (5.- 6.v)

 B FINĀLS (5.- 6.v)

10.

  15:10 – 15:30

      A FINĀLS (1.- 4.v)

A FINĀLS (1.- 4.v)

A FINĀLS (1.- 4.v)

A FINĀLS (1.- 4.v)

 

15:45 – 16:00

APBALVOŠANA 8.kl.

APBALVOŠANA 8.kl.

APBALVOŠANA 8.kl.

APBALVOŠANA 8.kl.

 

6.klašu divīzija 23.02.2017 ( 27 komandas)

NR.

Slidojums

1.celiņš

2.celiņš

3.celiņš

4.celiņš

1.

8:45 – 9:15

Valmieras sākumsk. 6. c.

Valmieras sākumsk. 6. a.

Valmieras sākumsk.6.d

Valmieras sāk.sk.6.b

2.

  9:30 – 10:00

 

Pāles pamatsk. 6. kl.

Valmieras 5. vsk. 6. kl.

Limbažu sākumsk.6.kl.

3.

10:15 – 10:45

Priekuļu vidusskola 6.a

Straupes pamatsk. 6. kl.

Burtnieku Aus.p.sk.6 kl.

Blomes pamatsk. 6. kl.

 

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

4.

11:00 – 11:30

Mazsalacas vsk. 6.kl. I

Alojas Ausekļa vsk. 6.a

Naukšēnu nov.vsk.6.kl.

Alojas Ausekļa vsk. 6.b

5.

11:45 – 12:15

Rūjienas vidusskola 6.a

Rubenes pamatsk. 6. kl.

Staiceles vsk. 6. kl. I

Staiceles vsk. 6. kl. II

6.

12:30 – 13:00

Rūjienas vidusskola 6.b

Trikātas pamatsk. 6. kl.

Stalbes vsk. 6. kl.

Mazsalacas vsk.6.kl. II

 

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

Ledus tīrīšana

7.

13:15 – 13:45

Strenču novada vsk. 6. kl.

Rencēnu pamatskola 6. kl.

Raunas vsk. 6. kl.

Smiltenes vsk. 6. kl.

8.

14:00 – 14:20

B FINĀLS (5.- 6.v)

B FINĀLS (5.- 6.v)

B FINĀLS (5.- 6.v)

B FINĀLS (5.- 6.v)

9.

14:35 – 14:55

A FINĀLS (1.- 4.v)

A FINĀLS (1.- 4.v)

A FINĀLS (1.- 4.v)

A FINĀLS (1.- 4.v)

 

15:10-15:30

APBALVOŠANA

APBALVOŠANA

APBALVOŠANA

APBALVOŠANA

SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs",
Rīgas iela 91, LV-4201, Valmiera
Telefons: +371 64233401,+371 64220660
e-pasts: info@voc.lv

Valmieras komandas

bkvalmiera_logo_big     b_FK_Valmiera   vhk   vfk

Partneri

elektrum   LOK logo - apstiprinatais - ar Pantone   valmiera-iisais

© 2015, Vidzemes Olimpiskais centrs

Augšā